Knihy

Knížka Já, obchodník je určena všem, kteří pracují v oblasti prodeje řešení. Tedy komplexních projektů nebo služeb, které přinášejí zákazníkům vysokou přidanou hodnotu, s produktem také určité know-how a ovlivňují je v důležitých oblastech jejich podnikání. Tuto oblast nazývám VELKÝ OBCHOD. Strávil jsem v tomto prostředí většinu svého obchodního života - prodával jsem velké IT projekty (ERP řešení, projekty řízení IT bezpečnosti, CRM řešení, technologické celky).

Kniha není učebnicí obchodu. Popisuji spíše systém práce a nadhled nad vedením obchodních případů jako celku. Když jsem se sám učil obchod, dozvěděl jsem se mnoho o jednotlivostech, technikách, způsobech vedení rozhovorů nebo jednotlivých jednání. Ale jak to spojit dohromady, aby klient nakonec podepsal právě se mnou, jsem se musel naučit sám. Jediný zdroj, který mi byl schopen pomoci byla metodika Solution Selling a tu jsem si přetvořil ve svůj způsob práce. Utvořil jsem si vlastní "kuchařku" z úrovně principů, procesu a hlavně cílů. Nejen že mi to pomohlo jako obchodníkovi, ale později také jako manažerovi obchodu. A o tom je tato knížka. Během let jsem si musel zodpovědět mnoho otázek sám, pospojovat si jednotlivosti a pochopit řemeslo velkého obchodu jako celek. Tuto zkušenost a toto poznání chci v knize předat.

velikost: 16,5 cm x 22.5 cm

počet stran: 116

cena: 200 + poštovné

O KNIZE ŘEKLI:

"Kniha je báječná, všem vřele doporučuji :-). Veronika"

Veronika Růžičková, Obchodní manažer ve společnosti iKOMPLET

"Je dobra, fakt po dlouhe dobe dobra kniha o obchodu. I kdyz vlastne ona o tom obchodu moc neni. Diky!"

Rostislav Svoboda, National Key Account ve společnosti Power Systems s.r.o.

"Tak jsem knížku dočetl a musím pogratulovat, Opravdu velmi dobrý průvodce pro obchodníka za jeho cíli."

Jaroslav Salva, Mentor and Senior Adviser

"Na doporučení Jardy jsem se do knížky také nadšeně začetl a mohu jedině chválit. Za mě nejvíce přínosné spojení praktických rad a následných ukázek, kdy si lze pod "teorií" představit reálnou schůzku, rozhovor, případ... Myslím, že se k ní budu ještě často vracet."

Štěpán Kněžek, Sales Manager for Microsoft Dynamics 365.

Máte-li zájem knihu objednat, prosím odešlete formulář:

V knize Talenty jsou tvoje zdroje se dělím o zkušenosti s prací s taleny jak u jednotlivců, tak týmů a firem. První část je věnována mojí vlastně cestě k mým talentům. Popisuji svojí zkušenost s hledáním, překážky, které jsem cestou potkal a k čemu jsem nakonec dospěl. Druhou rovinou je moje koučovací praxe a příběhy mých klientů. Každé talentové koučovací sezení, každý tým nebo firma je pro mě zajímavým zážitkem, učením a dobrodružstvím. Od každého klienta nebo týmu se něco naučím a všem jsem za jejich příběhy vděčný. O některé příběhy jsem se v knize podělil. Jak jednotlivců, tak týmů

V knize popisuji i zkušenost s talentovou metodikou CliftonStrenths 34 od společnosti Gallup. Jak v kontextu koučovacích sezení s jednotlivci, tak v kontextu práce s týmy. Tato metodika si hledá v byznysu dnes své místo a velmi jednoduchým a popisným způsobem ukazuje kde své talenty hledat a dává hezký a pochopitelný popis k nim.

Kniha Talenty jsou tvoje zdroje je určena všem, kteří s talenty začínají jako klienti nebo jako kouči či konzultanti. Všem, kterým talentové téma je blízké a chtějí se nechat trochu obohatit mou zkušeností.


velikost: 16,5 cm x 22.5 cm

počet stran: 94

cena: 200 + poštovné

Máte-li zájem knihu objednat, prosím odešlete formulář:

Vytvořte si webové stránky zdarma!