Byznys spolupráce

Obchodní ředitel

Moje spolupráce s Martinem Skaličkou byla dlouhodobá a velmi přínosná. Oceňuji jeho tah na branku, schopnost dobře pochopit zadání a připravit ten správný postup k jeho naplnění. Pomohl nám sjednotit pohled obchodního týmu na obchod a připravil velmi dobré workshopy pro nastolení týmové spolupráce. Doporučil bych ho jak kouče tak školitele a trenéra.

Petr Hampl, obchodní ředitel společnosti Asseco Solutions 

Team - leader

Martina S. bych určitě doporučil - pohodově, nenásilně a postupně si vyslechne zadání/problém a pak člověka dovede vlastně příjemným "pokecáním si" k řešení. Prostě ví jak na to, a dělá to moc dobře!

Jan Skácel, Automation and Knowledge Management Manager at T-Mobile Czech Republic a.s.

Training manažer

S Martinem jsme setkali nad rozvojem obchodníků pro klíčové a strategické zákazníky T-Mobile Czech Republic, a.s. Rozvoj byl zacílen na konzultační prodej a identifikaci obchodních příležitostí v ICT. Martin je profesionál, který jedinečně propojuje své kompetence a praxi z oblasti salesu a psychologie. Na svých kurzech se dokáže pohotově přizpůsobit mindsetu i potřebám účastníků, a to vše v souladu s očekáváním zadavatele. Spolupráce byla velmi inspirující a těším se na její další pokračování.

Ing. Lucie Štichová, Human Resources Division T-Mobie Czech Republic, a.s, Slovak Telekom, a.s.

Trainings Manager

Strategický manažer

S Martinem spolupracuji již několik let. Každý z týmů, který jsem vedl posunula naše spolupráce o krok dopředu. Situace, ze které jsem vycházel, byla vždy jiná a velmi oceňuji Martinovu schopnost najít ten správný přístup jak k jednotlivcům, tak k celému týmu. Umí oslovit jak k seniory, tak začátečníky. Jeho zpětná vazba na jednotlivce mi navíc vždy pomohla směrovat jejich další rozvoj.

Jiří Strýček, Strategic Innovation Sales Lead - Enterprise Services

 

Majitel IT firmy

S Martinem Skaličkou jsem úzce spolupracoval v oblasti obchodu v roce 2014. V roce 2015 se to odrazilo ve více než 100% nárůstu výkonu obchodního týmu a 30% navýšení obratu firmy. Se spoluprací jsem nejen z těchto důvodů, ale i s lidských, velmi spokojený. 

Radek Grodl, majitel Alvao Česká republika 

Team-leader

Martinem jsme se poprvé potkali během HP teambuildingové akce. Jeho výkladová část i následné praktické tréninky formou situačních dialogů postavených na jeho vlastních prodejních zkušenostech nás zaujaly natolik, že jsme se rozhodli pokračovat ve spolupráci. Člověk, který několik let často procházel situacemi, s nimiž se ve svém pracovním životě potkáváme i my, nám pomáhá rozvíjet potřebné obchodní dovednosti a dodává nezaujatý náhled na věc u připravovaných služeb pro naše zákazníky.

Jiří Varhaníček, teamleader obchodní skupiny divize Technologických služeb, Hewlett-Packard s.r.o.


Obchodní ředitel

Spolupracoval jsem s Martinem Skaličkou na svém profesním rozvoji při koučinku a při školení obchodních dovedností v naší společnosti. Martin mi v mnoha směrech pomohl otevřít oči a uvědomit si své silné stránky a pracovat na těch slabších. Naše půlroční spolupráce mi dala více než většina zkušeností nabytých v celé mé kariéře. 

Ondřej Pospíšil, Obchodní ředitel BENEFITY a.s. 

Vedoucí odboru

Sezení s Martinem mi významně pomohly při vstřebání reorganizace firmy a týmu, který jsem budoval, a následném rozhodování o novém zaměstnání. Martin si mě vždy nejprve bedlivě vyslechl a následně perfektně vymezil základní stavební kameny, na kterých jsem následně stavěl svá rozhodnutí. Toho si cením opravdu nejvíc, protože jsem chtěl rozhodnutí udělat sám a zároveň mít silný vnitřní pocit, že je to rozhodnutí správné. V neposlední řadě musím zmínit i Martinovu vskutku bleskovou a nezištnou pomoc při zprostředkování zkušeností s Assesment centrem, kterým jsem měl projít. Martinovy služby Vám vřele doporučuji.

Drahoš Dvořák, vedoucí odboru provozních aplikací, Kooperativa

Spoluzakladatel firmy

Spolupracoval jsem s Martinem na přípravě obchodní strategie. Pomohl mi jeho koučink a zpětná vazba, abych si věci ujasnil a správně formuloval.

Jan Žáčekspoluzakladetel a spolumajitel společnosti LogicPoint 

Vytvořte si webové stránky zdarma!