Životní koučink a osobní konzultace

Michal a Veronika

Po několika letech manželství se náš vztah rozpadal. Manžel se odstěhoval a nedokázali jsme si říct co nám oběma chybí. Na pana Skaličku jsme dostali doporučení od našich přátel. Líbilo se mi, jak nám vše nejprve vysvětlil a dal nám hodně prostoru. Na rozdíl od jiných zkušeností nás velmi pečlivě poslouchal a neradil nám jak máme žít. Nechal zodpovědnost na nás a jen nám dával zpětnou vazbu a ukazoval nám v čem na sebe narážíme. Naučil nás spolu komunikovat, pomohl nám pojmenovat věci, které jsme sami nedokázali. Postupně se stalo, že jsme k sobě zase našli cestu. Mluvíme spolu jinak než dřív a umíme si věci vysvětlit. K dětem se chováme oba jinak a to je pro mě také moc důležité. Ještě nejsme na konci cesty, ale věřím, že se ve společném životě ještě posuneme. Teď věřím, že jsme na dobré cestě.

Veronika

Simona

Martina jsem potkala ve chvíli, kdy jsem se ve svém životě cítila vyhořelá a na pokraji deprese i přesto, že jsem měla krásné a zdravé děti, manžela a rodinu kolem sebe. Díky Martinovi jsem začala objevovat a řešit příčiny a zdroje své nespokojenosti, smutku, nevyřešených situací, které jsem měla v sobě hodně hluboko. A určitě bych na to jen tak sama nepřišla. Velmi mi pomohl Martinův trpělivý, lidský a profesionální přístup. Líbí se mi jeho způsob práce s lidmi. Když přijdeme na příčinu, která mě trápí, vždycky jako skvělý průvodce ví, jak se s tím dá dále pracovat. Má obrovskou zkušenost a na každou moji otázku má odpověď a nebo nasměrování, která vede k posunu a spokojenějšímu prožívání života.

Jsem moc ráda a děkuji, že jsem Martina potkala, protože jeho konzultace mě vedou po cestě, kde se cítím spokojená, sama sebou, netahám si s sebou nepotřebný batoh z minulosti a vím, jak se postavit k situacím, které nejsou vždy jen růžové.

Simona

Jana

Na Martina Skaličku jsem dostala doporučení. Nevěděla jsem si rady s některými věcmi ve svém osobním i profesním životě. Velmi mi vyhovoval jeho způsob práce. Pečlivě poslouchá, nedělá o lidech žádné závěry, nikoho nesoudí. Hodně toho o lidech ví a umí se dobře ptát. Díky němu jsem našla odpovědi na svoje otázky a život se mi výrazně změnil. Jsem v mnohem větší pohodě, zodpovědnosti za věci, které nemohu ovlivnit jsem se vzdala. Moje osobní vztahy se zlepšily a hlavně se zlepšil můj přístup k sobě. Pochopila jsem díky našim setkáním mnoho věci ze svého dětství a také to, jaký měly vliv na můj dospělý život. Spolupráci s ním bych určitě doporučila.

Jana

Vytvořte si webové stránky zdarma!