SEMINÁŘE


JAK NA SPOKOJENÝ VZTAH

online webinář ZDARMA
2.3. 2021 od 18:00 do 19:00
 ( + čas na vaše dotazy) 


  • Chcete vědět, proč je někdy tak složité žít s mužem/ se ženou?
  • Proč nedostáváte ve vztahu to, po čem jako žena nebo muž toužíte?
  • Chtěli byste proniknout do tajů ženského a mužského světa?
  • Chcete vědět, co je opravdu příčinou hádek a nedorozumění a jak tomu předcházet?Vztahy tady vždy byly a budou. Potřebujeme je totiž ke svému životu. Nikde se ale neučí, jak by harmonický vztah mezi mužem a ženou měl vypadat, a to, co jsme si převzali od rodičů nebo vztahů okolo nás, nemusí fungovat právě nám.

Časté nedorozumění a hádky nám mohou brát hodně energie a ovlivňovat naši náladu během dne a může mít velký dopad i na naše zdraví. 

A co s tím? 


"Na tomto webináři se podíváme na to, co se skrývá za tím, že si často nerozumíme nebo do sebe narážíme. Proč nám ve vztahu není někdy dobře. Proč nám partner nedává to, po čem my toužíme a co potřebujeme ve vztahu žít. 

Ukážeme vám v čem je ženský a mužský svět tak odlišný a jak se dá na těchto dvou světech postavit harmonický vztah."
Jmenuji se Martin Skalička a jsem lektor, kouč a terapeut v různých oblastech života, včetně vztahů. Tomuto tématu se v různém kontextu a různými nástroji věnuji  již více než 10 let. Sám žiji ve vztahu už 25 let let a společně se svou ženou jsme vychovali dva, dnes už dospělé syny. Skrze vztah a společnou cestu jsme prošli hlubokým sebepoznáním, krásná období střídala ta náročná a náš vztah se lety prohloubil a oba jsme se něco naučili a snad prohlédli řadu z pastí, které žití ve vztahu na pár nachystá. 

Vedle toho mám za sebou řadu kurzů, seminářů a výcviků v oblastech, které se vztahů přímo nebo nepřímo týkají.

Jmenuji se Simona Kašturová a budu vás na tomto webináři s Martinem provázet. Jsem mentorka v oblasti osobního rozvoje a organizátorka vzdělávacích akcí, které pomáhají lidem žít opravdový a spokojený život. Téma vztahů mě vždy velmi lákalo a již roky se mu věnuji na takové úrovni, abych dokázala inspirovat a ukazovat cestu lidem k jejich šťastnému vztahu. Cesta je to rozhodně zajímavá a stojí za to být ve vztahu spokojený, svobodný a šťastný. Díky konzultacím s Martinem jsme si s partnerem splnili sen o takovém vztahu. 
Přidejte se k nám na online webinář
ZDARMA 

"JAK NA SPOKOJENÝ VZTAH" 

2.3. 2021 od 18:00 do 19:00
na platformě ZOOM


PŘIHLÁŠENÍ:

Vyplňte prosím formulář níže a my Vám pošleme na Vámi uvedený email odkaz, na který 2.3. před 18:00 hod (raději 17:50 ) kliknete a potkáme se tam :).


Těšíme se na Vás

Simona a Martin KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO PŘIHLÁŠENÍ

Vytvořte si webové stránky zdarma!